Şişeleri Sökmek 321 Top Kutuları Vur ve Düşür Premium Mod Apk

0.5

Uncategorized
Download APK
3.7/5 Votes: 1,131
Size
20M
Version
0.5
Requirements
4.4 ve sonrası
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Şişeleri Sökmek 321 Top Kutuları Vur ve Düşür Premium Mod Apk

Ücretsiz bir şişe atış oyunu mu arıyorsunuz? En iyi ücretsiz oyunları mı aramıştınız? Ücretsiz yıkma oyunları mı arıyorsunuz? Çocuklar için atış oyunları mı aramıştınız? O vakit, nihai şişe atış oyununda şişeleri yıkmak için en iyi çılgın şişe atış oyunu 2 olan bu Katapult Oyunu, olduğunuz şişe kırma oyunudur aramak.
Mancınık Oyunu yada sapan oyunu oynamak istiyorsanız, o vakit size saatlerce eğlence sağlayacak bu keyifli ve bağımlılık meydana getiren şişe atış sapan oyununu oynamalısınız! Şişeyi Dünyaya indirin ve şişe kırma yada şişe parçalamada başarı göstermiş olmak için şişe atış becerilerinize meydan okuyunuz ve birden fazla ölçüde ilerleyin! Yeni favori Gerçek şişe ateş ve şişe kırma oyununuz, şimdiye kadar oynadığınız en yenilikçi oyunlardan biridir!

Gerçek şişe atış oyunları 2020 dünyasına slm deme tarihi. Heyecan verici bir arcade oyunu olarak bilinen plastik bir şişeyi çevirmekten sıkıldınız mı? Cevabınız Evet ise, endişelenmeyin doğru yerdesiniz ve burada daha heyecan verici şeyler elde edeceksiniz, o vakit ancak plastik bir şişeyi çevirin. Sapan kuş oyunları, uzay gemisi sapan oyunları ve tüm bu kızgın şişe oyunlarını oynamış olabilirsiniz. Parasız ama Knock Down Bottles 321: Ball Hit Cans amp; Shoot Down kendi sınıfına sahip. Bu Knock Down Bottles 321: Ball Hit Cans amp; Shoot Down oyununda, kızgın sapan atışlarıyla kuşları ve tenekeleri devirme şansına sahip olacaksınız, bununla beraber çeviren şişeleri vurma ve sapanları boşa harcamadan bütün şişeleri düşürme şansınız olacak.

Taşla Gerçek Şişe Atış Oyunları oynamış olabilirsiniz ancak bu oyunda reel şişeler 2 Knockdown elde edeceksiniz ve gerçek sapan atışları ile ateş edip vuracaksınız ve çılgın şişeler düşey ve yatay yönde dönüyor ve hareket ediyor ve şişe parçalamasını kaçırırsanız Sadece nişan al ve kızgın şişeleri düşür.

Şişeleri Sökmek 321: Top Kutuları Vur ve Düşür Apk download

Bir sapan atış oyunu ustası olmak için becerilerinizi geliştirin. Bu gerçek şişe çarpma savaşını kazanmak istiyorsanız, Şişe molası için gitmeniz gerektiğinden ve kızgın sapanların bir ustayı beklediğini ve kızgın topları iyi kullandıysanız, o vakit sizi bekleyen bonusların olduğunu unutmayın.

Balls shooter ile tüm şişeleri vur, beklediğinizden fazlasını alabileceğiniz bir oyundur. Birçok durumda, otobüste, yatakta uzanma yada birini beklerken uygundur. Knockdown oyununu açın, zamanı düşürdüğü için vakit daha hızlı uçar.

Nasıl oynanır:

-Şişelerde sapan sayeinde topları bir sıra halinde hedefleyin
-Şişelerde sapan ile topları vur
-Bu deli şişe atışında daha yüksek puan almak için topları birleştirin
-Kendinize meydan okuyunuz ve bu nakavt mücadelesinde rekoru kırın

Özellikleri:

-Kolay bir başlangıç ​​ama zor Şişe Atış Oyunu 2 ustası
– Şişeyi yıkmak için harika 80 düzen tasarımlar
– Şişe atış oyunu 2020de beyin eğitimi ve parmak egzersizi
-Her zaman, her yerde arkadaşlarınızla oynayın ve onları yıkın
– Şişe atışı 2de bir başarı duygusu daha yüksek puanlar alır
-Tüm kutuları ve şişeleri vurduğunuzda güzel oyun efektleri

Yani çocuklar ne bekliyorsunuz, sadece indirme düğmesine basın ve android cihazlarınıza en iyi ücretsiz oyunu quot;Knock Down Bottles 321: Ball Hit Cans amp; Shoot Downquot; yükleyin.

Video

Images

Download links

JOIN OUR TELEGRAM GROUP

How to install APK?

1. Tap the downloaded APK file.

2. Tap Install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *