Asphalt 9 Legends APK 2022

4.4/5 Votes: 2,437,666

Report this app

Description

nblg stp com gameloft android ANMP GloftA9HM

Asphalt 9 Legends APK 2022

Asphalt 9: Legendsta bir sürü internasyonal markanın yanı sıra Ferrari, Porsche, Lamborghini ve W Motors şeklinde üst düzey üreticilerin elinden çıkmış meşhur arabaların direksiyonuna geç. Tek ve fazlaca oyunculu modlarda, reel yaşamdan dinamik mekanlarda sürüşe çık, akrobasiler yap, artışlar yakala. Asphalt 8: Airborneun yaratıcılarından bir yarış adrenalini patlaması elinin altında!

Üst seviye hiper arabalar
Üst sınıf markalardan yüksek süratli motorlu araçlar hazır, 70den fazlası toplaman için seni bekliyor. Dünyanın en ünlü marka ve üreticilerinin imzasını taşıyan bu arabaların tamamı itinayla seçildi, üstelik her biri kişiselleştirilebilir güzel duyu özelliklere sahip. Dünyanın dört bir yanında yarışacağın arabanı seçtikten sonrasında kaporta boyasını, jantlarını ve tekerleklerini kişiselleştirebilir veya üstüne farklı beden parçaları monte edebilirsin.

Otomatik ve manuel yarış kontrolleri
Becerilerinin seviyesini yükselt ve manuel kontrolün sağladığı şaşmaz isabetlilikle sokaklarda bir ustalaşmış benzer biçimde yarış. Seyir modunu tercih ediyorsan arabanın direksiyonuna yön veren sürüş kontrol sistemi TouchDrive™ tam senlik, tek yapman gereken kararları almak ve zamanlamayı ayarlamak. Bu hususiyet sayesinde ortama, müzik ve ses efektlerine odaklanabilirsin.

Etkinlik ve Kariyer Modu
60tan fazla sürem ve 900den fazla faaliyet barındıran Kariyer Modunda gerçek bir sokak yarışı macerasına atıl. Asphalt 9un Etkinlikler kısmında deneyimleyebileceğin yeni meydan okumalar her vakit mevcut, ödüller de cabası.
Asphalttaki diğer oyunculara karşı yarışmak için sınırı olan süreli etkinliklerde oynayabilir yada sürükleyici hikayelerde ilerleyebilirsin.

Yarış heyecanı
Gerçekçi yarış heyecanı ile Asphalt 9da arcade oyun tarzının en saf halini deneyimle. Yansıma/parçacık efektleri, HDR işleme, realistik ses efektleri ve meşhur müzik sanatçılarından eserler içeren şarkı sıralaması sayesinde kendini yarışa kaptırman garanti.

Çok oyunculu mod ve yarış kulübü
Çevrimiçi oldukça oyunculu modu arabanı reel sokak yarışı aksiyonunda test edecek.
Dünyanın farklı yerlerinden rakip oyunculara –aynı zamanda istersen aynı anda 7sine– karşı kıran kırana bir yarış menfaat. Sürüş, drift, akrobasiler ile Kulübüne fazladan puanlar kazandır.

Asphalt 9: Legends APK 2022

Farklı mekanlarda beraber oynayın ve yarışın, çok oyunculu Kulüp lider panosunda zirveye tırmanıp ödüllerin kilidini açın.
_____________________________________________

Resmi internet sitemizi ziyaret et: http://gmlft.Co/website_TR
Yeni blogumuza göz at: http://gmlft.Co/central

Bizi sosyal medyada takip etmeyi unutma:
Facebook: http://gmlft.Co/SNS_FB_TR
Twitter: http://gmlft.Co/SNS_TW_TR
Instagram: http://gmlft.Co/SNS_IG
YouTube: http://gmlft.Co/GL_SNS_YT
Forum: http://gmlft.Co/A9_Forums

Gizlilik Politikası: https://www.Gameloft.Com/tr/privacy-notice/
Kullanım Şartları: http://www.Gameloft.Com/tr/conditions-of-use
Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesi: http://www.Gameloft.Com/tr/eula

Video

Images

Download links

JOIN OUR TELEGRAM GROUP

How to install APK?

1. Tap the downloaded APK file.

2. Tap Install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *