Amazon Fire TV Stick için en iyi VPN Uygulamaları

0/5 No votes

Report this app

Description

Amazon Fire TV Stick Hakkında Resim
Amazon Fire TV Stick

Amazon Fire TV Stick, TV’niz için ucuz ve kullanımı kolay bir akış cihazı için popüler bir seçenektir. TV’nizin bağlantı noktasında göze batmayacak kadar küçüktür, ancak Amazon Appstore’dan uygulama yüklemek ve çalıştırmak için hala yeterli bilgi işlem pirzolası vardır.

Bu, yönlendiricinize bir VPN eklemeye çalışmak veya akıllı bir DNS özelliğine başvurmak zorunda kalmak yerine VPN uygulamalarını doğrudan Fire Stick’te çalıştırabileceğiniz anlamına gelir – her zaman olması gerektiği kadar tutarlı olmayan hacky bir çözüm.

Çalışan bir VPN ile coğrafi kısıtlamalardan bağımsız olarak favori içeriğinize erişebilirsiniz. Paris’te ABD Netflix’i veya Toledo’da BBC İplayer’ı istiyorsanız, VPN kullanmak yardımcı olabilir.

İşte Amazon Fire TV Stick için en iyi beş VPN seçeneğinden seçtiklerimiz, ancak akılda tutulması gereken bir şey, VPN bağlantılarının birinci nesil Fire Stick’te çalışmadığıdır. Ayrıca, burada tartışılan tüm VPN’ler ücretli bir abonelik gerektirir ve hepsi VPN engellemenin hüküm süren şampiyonu olan Netflix akışını destekler. ((Test ettiğimiz tüm VPN hizmetleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için, her türlü kullanım için en iyi vpn’lerin toplanmasına bakın.)

Amazon Fire TV Stick VPN Uygulamaları Aşağıda:

1. ExpressVPN – Çoklu cihaz şampiyonu

ExpressVPN, şu anda genel olarak en iyi VPN olarak en iyi seçimimizdir ve Fire Stick için en iyi seçeneklere liderlik etmek doğal bir uyumdur.

2. ProtonVPN

ProtonVPN hızlar için ikinci sırada yer alıyor ve Amazon’un Appstore’unda Fire Stick için bir uygulaması var. ProtonVPN ile sunucular ve ülkeler için çok çeşitli seçenekler de elde edersiniz. Protonvpn’in bir dizi farklı abonelik paketi vardır, bu nedenle ihtiyaçlarınız için uygun paketi seçtiğinizden emin olun.

3. Hotspot Shield

Birkaç yıldır Hotspot Shield tartışmasız hız şampiyonumuz oldu. Gizlilik politikası her zaman diğer hizmetler kadar sağlam olmamıştır, ancak birincil düşünceniz hız ise, denenecek VPN budur. Amazon Appstore’daki Hotspot Shield’a göz atın.

4. NordVPN

Çok yıllık bir diğer favori olan NordVPN, Fire TV Stick ile bir seçenek olarak kolay bir seçimdir. Sağlam hızlar, tonlarca sunucu ve geniş ülke desteği dahil olmak üzere harika bir akış deneyimi için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Buradaki tüm seçimler gibi genel bir VPN olarak da mükemmel bir seçimdir. Appstore’da Fire TV Stick için NordVPN uygulamasını edinin.

5. AirVPN

AirVPN, hızlar için en iyi 10 vpn’mizin alt beşinde yer alıyor, ancak akış için hala çok iyi. Arayüzü diğer birçok Vpn’den daha temeldir, ancak bazı gizlilik bilincine sahip kullanıcılar arasında popüler bir seçimdir ve iyi bir gizlilik politikasına sahiptir.

Fire Stick vpn’de nelere dikkat edilmelidir?

İlk olarak, açık olanı yoldan çıkaralım: Amazon Appstore’da bulunan bir vpn’ye ihtiyacınız var. Yönlendiriciyi destekleyen VPN’ler, yerleşik vpn’li bir yönlendirici satın almak isteyenler veya uyumlu bir yönlendiriciyi yeniden flaşlamak isteyenler için mükemmeldir. Çoğu insan için cihazlarında bir VPN uygulamasının olması tercih edilir.

Appstore’da hangi Vpn’lerin bulunduğunu anladıktan sonra, daha önce hiç duymadığınız vpn’lerden kaçınmak istersiniz. Birçok kez söylediğimiz gibi, VPN’ler tamamen güven ile ilgilidir ve herhangi bir itibara sahip olmayan bir şeye güvenmek zordur.

Ardından, kullanmak istediğiniz hizmeti destekleyen bir vpn’ye ihtiyacınız var. Netflix coğrafi kısıtlamalarını aşmak istiyorsanız, Netflix desteği vaat eden bir şeye ihtiyacınız var. Eğer Hindistan’da göre bu akış bir şey istiyorsan, belli ki, Hindistan’da sunucuları gerekir. Burada önerdiğimiz çoğu ana hizmet, az önce özetlediğimiz senaryolar için geçerli olacaktır.

Bu kritik şeyleri hallettikten sonra, hızlı bir VPN istiyorsun. Yeterli hızınız yoksa, akışlarınızda sinir bozucu kesintilerle karşılaşabilirsiniz. Bu nedenle, özel hız hususları gerektiren çok özel bir şey yapmaya çalışmadığınız sürece (Boston’da yaşarken Avustralya içeriği akışı gibi), burada belirtilen vpn’lerden herhangi biri iyi olmalıdır.

Gizlilik de yararlı olabilir, ancak gerçek şu ki, yalnızca akış için bir VPN istiyorsanız, gizlilik o kadar da büyük bir sorun değildir. Bununla birlikte, gizlilikle ilgili endişeleriniz varsa, gizlilik politikalarına bir göz atmak için burada belirtilen tüm Vpn’lerle ilgili incelemelerimize göz attığınızdan emin olun.

Amazon Fire TV Stick İçin VPN Önerisi
Amazon Fire TV Stick İçin VPN Önerisi

Nasıl test ediyoruz

Baktığımız tüm VPN’ler, aksi belirtilmedikçe, sabit hat bağlantısı üzerinden Windows üzerinde test edilir. Fire Stick’in varsayılan bağlantısı Wi-Fi üzerinden olduğundan, hız beklentileri biraz farklı olacaktır. Ancak, testlerimiz her VPN’in yetenekleri için hala iyi bir kılavuzdur.

VPN testlerimiz üç gün içinde gerçekleşiyor. Her gün günün farklı bir saatinde test ediyoruz. Her test, her biri üç kez beş farklı ülkeden hız almayı içerir. Daha sonra bu testler her gün her ülke için ortalama bir hız elde etmek için hesaplanır. Tüm testler yapıldıktan sonra, küresel ortalama VPN hızını elde etmek için tüm ortalama puanların ortalaması alınır. Daha sonra küresel ortalamayı ortalama taban hızıyla (her gün alınan) karşılaştırırız ve ardından bu ortalama VPN hızını taban hızının yüzdesi olarak ifade ederiz. İSS’nizden bulunduğunuz yere ve cihazlarınıza kadar onları etkileyebilecek pek çok faktör olduğundan, saniyede gerçek megabit hızlardan alıntı yapmıyoruz. Bununla birlikte, yüzdeler, ağınızdaki vpn’yi çalıştırırken bant genişliği kaybı açısından ne bekleyeceğiniz konusunda size daha iyi bir fikir verir.

Fire TV Çubukları harika küçük akış cihazlarıdır ve akış kataloğunuzu genişletmek istiyorsanız, iyi bir VPN uygulamasına sahip bir Fire TV Çubuğu daha da iyidir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *